897 - Plåtburkar Huntley & Palmers

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HUNTLEY & PALMERS, London, (3) kakburkar i litograferad plåt, 1 "picknickkorg", 1 "handväska" och 1 "bok", tidigt 1900-tal,

Varierande slitage

778027

2020-08-22