898 - Plåtburk Huntley & Palmers

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HUNTLEY & PALMERS, kakburk i litograferad plåt, palettformad med motiv av rokokodam samt penslar i relief, tidigt 1900-tal, ca 25 x 20, höjd 5 cm

Slitage, färgbortfall

778033

2020-08-22