899 - Plåtburk Huntley & Palmers

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HUNTLEY & PALMERS, London, kakburk i litograferad plåt, rokokomodell med figurscener från Sverige / Norden, tidigt 1900-tal, höjd ca 16 cm

Visst slitage, färgbortfall, märken, bucklor

778034

2020-08-22