900 - Plåtburk Huntley & Palmers

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HUNTLEY & PALMERS, London, kakburk i litograferad plåt, i form av ett violinfodral, mässingshandtag samt -snäpplås, ca 24 x 9, höjd 7,5 cm

Slitage, färgbortfall, märken, repor

778042

2020-08-22