Aarno Karimo oljemålning

Aarno Karimo oljemålning
Aarno Karimo oljemålning
Aarno Karimo oljemålning
Aarno Karimo oljemålning
Aarno Karimo oljemålning
Aarno Karimo oljemålning
Aarno Karimo oljemålning
Aarno Karimo oljemålning

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

AARNO KARIMO (1886-1952) skeppsbild, signerad, olja på duk, 41x50

778046

2020-06-13