Lennu Juvela oljemålning

Lennu Juvela oljemålning
Lennu Juvela oljemålning
Lennu Juvela oljemålning
Lennu Juvela oljemålning
Lennu Juvela oljemålning
Lennu Juvela oljemålning
Lennu Juvela oljemålning
Lennu Juvela oljemålning

Klubbat för:

200 EUR

300 EUR

LENNU JUVELA (1886-1972) barn på ängen, signerad, olja på duk, 65x59 cm

778048

2020-06-13