1787 - Plåtburk Huntley & Palmers
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HUNTLEY & Palmers, London, kakburk i litograferad plåt, i form av 8 böcker sammanbundna med läderrem, tidigt 1900-tal, höjd ca 16, 16 x 12 cm
Slitage, färgbortfall, korrosion, märken, bucklor
778050
2020-08-23