1787 - Plåtburk Huntley & Palmers

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HUNTLEY & Palmers, London, kakburk i litograferad plåt, i form av 8 böcker sammanbundna med läderrem, tidigt 1900-tal, höjd ca 16, 16 x 12 cm

Slitage, färgbortfall, korrosion, märken, bucklor

778050

2020-08-23