Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SPEGELSKÅP, barockstil, 1900-talets andra hälft, mässingsplåt, skåpsdörr med bakomliggande borstar för skoputsning, bredd 35 cm, höjd 62 cm.
Zustandsbeschreibung
Mindre bruksslitage.
778064
2020-06-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner