Spegelskåp barockstil

Spegelskåp barockstil
Spegelskåp barockstil
Spegelskåp barockstil
Spegelskåp barockstil
Spegelskåp barockstil
Spegelskåp barockstil
Spegelskåp barockstil
Spegelskåp barockstil

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SPEGELSKÅP, barockstil, 1900-talets andra hälft, mässingsplåt, skåpsdörr med bakomliggande borstar för skoputsning, bredd 35 cm, höjd 62 cm.

Zustandsbeschreibung

Mindre bruksslitage.

778064

2020-06-06