1631 - Brödrostar, 1900-tal

1631 - Brödrostar, 1900-tal
1631 - Brödrostar, 1900-tal
1631 - Brödrostar, 1900-tal
1631 - Brödrostar, 1900-tal
1631 - Brödrostar, 1900-tal
1631 - Brödrostar, 1900-tal
1631 - Brödrostar, 1900-tal
1631 - Brödrostar, 1900-tal
1631 - Brödrostar, 1900-tal
1631 - Brödrostar, 1900-tal
1631 - Brödrostar, 1900-tal
1631 - Brödrostar, 1900-tal
1631 - Brödrostar, 1900-tal
1631 - Brödrostar, 1900-tal

Såld för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

BRÖDROSTAR, 7 st, förnicklad / förkromad metall, bakelitdetaljer, 1900-tal

Varierande slitage, SAV garanterar ej funktionen

778068

2020-08-23