1436 - Brödrostar 1900-tal

1436 - Brödrostar 1900-tal
1436 - Brödrostar 1900-tal
1436 - Brödrostar 1900-tal
1436 - Brödrostar 1900-tal
1436 - Brödrostar 1900-tal
1436 - Brödrostar 1900-tal
1436 - Brödrostar 1900-tal
1436 - Brödrostar 1900-tal
1436 - Brödrostar 1900-tal
1436 - Brödrostar 1900-tal
1436 - Brödrostar 1900-tal
1436 - Brödrostar 1900-tal
1436 - Brödrostar 1900-tal
1436 - Brödrostar 1900-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

BRÖDROSTAR, 6 st, förnicklad / förkromad metall, bakelitdetaljer, 1900-tal

Varierande slitage, SAV garanterar ej funktionen

778070

2020-08-23