Primus Mortimer Pettersson oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PRIMUS MORTIMER PETTERSSON (1895-1975): Landskap med slott, monogramsignerad PMP, olja på pannå, 36x44 cm

778074

2020-05-31