Skrivbordsställ

Skrivbordsställ
Skrivbordsställ
Skrivbordsställ
Skrivbordsställ
Skrivbordsställ
Skrivbordsställ
Skrivbordsställ
Skrivbordsställ

Klubbat för:

100 EUR

200 EUR

SKRIVBORDSUPPSÄTTNING, Ryssland cirka 1880-tal,
mässing, svart sten och slipad kristall, stativ 34,5 x 21,5 cm maximal bredd 52 cm, djup 28 cm

Bruksslitage

778075

2020-06-13