Klubbat för:
100 EUR
200 EUR
SKRIVBORDSUPPSÄTTNING, Ryssland cirka 1880-tal,
mässing, svart sten och slipad kristall, stativ 34,5 x 21,5 cm maximal bredd 52 cm, djup 28 cm
Bruksslitage
778075
2020-06-13