Byrå NK

Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, sannolikt Nordiska Kompaniet, NK Inredning, 1960-tal. 4 lådor, beslag och kantlister i mässing, höjd ca 45, 100x38 cm

Bruksslitage

778090

2020-06-01