Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ med fotpall, 1900-talets början, jugend, fanérad i mahogny, kläd i grön textil, sitthöjd 40 cm

Senare fotpall, slitage och repor

778093

2020-05-31