Bengt Ellis

Bengt Ellis
Bengt Ellis
Bengt Ellis
Bengt Ellis
Bengt Ellis
Bengt Ellis

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT ELLIS (1923-2006): Kvinna med halsband, signerad och daterad -56, olja på duk, ca 96x61 cm

778095

2020-05-31