Verner Åkerman skulptur

Verner Åkerman skulptur
Verner Åkerman skulptur
Verner Åkerman skulptur
Verner Åkerman skulptur
Verner Åkerman skulptur
Verner Åkerman skulptur
Verner Åkerman skulptur
Verner Åkerman skulptur
Verner Åkerman skulptur
Verner Åkerman skulptur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VERNER ÅKERMAN (1854-1903) "Pärlan", gips, höjd ca 28 cm

Lagning, gulnader slitage

778096

2020-06-01