Piranesi gravyrer 2 st

Piranesi gravyrer 2 st
Piranesi gravyrer 2 st
Piranesi gravyrer 2 st
Piranesi gravyrer 2 st

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GIOVANNI BATTISTA PIRANESI (1720-78), gravyrer, 2 st, motiv från Rom, 40x67 resp 37x59 cm

Skador och slitage

778097

2020-05-31