Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL WALDEMAR OLSON (1864-1940): Vårlandskap,
signerad och daterad -14, olja på duk, ca 64x87 cm
Smärre slitage, enstaka retucsh
778098
2020-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här