Silverljustakar 1 par

Silverljustakar 1 par
Silverljustakar 1 par
Silverljustakar 1 par
Silverljustakar 1 par
Silverljustakar 1 par
Silverljustakar 1 par

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Svenska importstämplar, 1939, skaft med vriden dekor, höjd 12 cm, vikt ca 320 g

Bruksslitage

778099

2020-05-31