Georg Lodström Stockholm

Georg Lodström Stockholm
Georg Lodström Stockholm
Georg Lodström Stockholm
Georg Lodström Stockholm
Georg Lodström Stockholm
Georg Lodström Stockholm

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORG LODSTRÖM (1915-1972): Utsikt från Norrmälarstrand mot Västerbron, (Vänstertrafik), signerad och daterad Lodström 44, olja på duk, 50X65 cm

Ingår i tema-auktionen Stockholm - Mina drömmars stad

778101

2020-06-14