Folke Ohlsson soffa

Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa

Klubbat för:

9 000 SEK

10 000 SEK

FOLKE OHLSSON, "USA 75", soffa, stomme i teak, modellen formgiven 1964, lösa sittplymåer, skinnklädsel, längd ca 187, sitthöjd 41 cm

Slitage, repor, fläckar

778113

2020-06-01