Klubbat för:
9 000 SEK
10 000 SEK
FOLKE OHLSSON, "USA 75", soffa, stomme i teak, modellen formgiven 1964, lösa sittplymåer, skinnklädsel, längd ca 187, sitthöjd 41 cm
Slitage, repor, fläckar
778113
2020-06-01