Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BLANDARE / MIXER, Hamilton Beach, Usa, förkromad metall, bemålat gjutjärn, 1950-tal, höjd ca 56 cm
PROVENIENS: H55, Parapetens restaurang
Bruksspår, SAV garanterar ej funktionen
778124
2020-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här