901 - Hamilton Beach blandare / mixer

Såld för:

4 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BLANDARE / MIXER, Hamilton Beach, Usa, förkromad metall, bemålat gjutjärn, 1950-tal, höjd ca 56 cm

PROVENIENS: H55, Parapetens restaurang

Bruksspår, SAV garanterar ej funktionen

778124

2020-08-22