901 - Hamilton Beach blandare / mixer
Vollendet
2020-08-22
778124
| Höchstes Gebot | 4 400 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
BLANDARE / MIXER, Hamilton Beach, Usa, förkromad metall, bemålat gjutjärn, 1950-tal, höjd ca 56 cm
PROVENIENS: H55, Parapetens restaurang
Bruksspår, SAV garanterar ej funktionen