Ester Gehlin oljemålning

Ester Gehlin oljemålning
Ester Gehlin oljemålning
Ester Gehlin oljemålning
Ester Gehlin oljemålning
Ester Gehlin oljemålning
Ester Gehlin oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ESTER GEHLIN (1892-1949): Stilleben, monogramsignerad EG, olja på duk, ca 59x78 cm

Mindre krackeleringar

778132

2020-06-01