Oljemålning Axel Peter

Oljemålning Axel Peter
Oljemålning Axel Peter
Oljemålning Axel Peter
Oljemålning Axel Peter
Oljemålning Axel Peter
Oljemålning Axel Peter

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL PETER (1863-1942): Stilleben med tulpaner och frukt, signerad Ax. Peter, olja på duk, ca 73x111 cm

Dukskador, krackeleringar

778133

2020-06-01