Oljemålning Apatfalvi Czene
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
APATFALVI JANOS CZENE(1904-1984): Stilleben, signerad Apatfalvi Czene, olja på duk, ca 60x78 cm
Kuntoraportti
778134
Päivämäärä:
2020-06-01