Utställningskatalog Moderna Muséet

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

UTSTÄLLNINGSKATALOG, Den inre och yttre rymden... Moderna Museet, Stockholm 1965-66, med två illustrationer efter Yves Klein i blått och guld

Inklistrade recensioner av Ulf Linde på sista sidan. I originalförpackning. Slitage och smärre skador

778143

2020-06-01