904 - Erik Cederberg oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

800 SEK

ERIK CEDERBERG, stilleben med päron, signerad E Cederberg, olja på pannå, ca 19 x 23 cm

Smärre färgbortfall

778150

2020-08-22