905 - Erik Cederberg oljemålning

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

800 SEK

ERIK CEDERBERG, surrealistisk strandbild, signerad E Cederberg, olja på pannå, ca 14 x 20 cm

778153

2020-08-22