Byrå 1700-tal

Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, gustaviansk, fanérad i alrot, beslag i mässing, 3 lådor, höjd 77, 98x52 cm

Nyckel saknas, sprickor, slitage, kompleterad

778158

2020-06-01