Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, fanérad i mahogny, intarsiadekor, skiva i kolmårdsmarmor, beslag i mässing, höjd 83, 74x46 cm
Ställvis blekt, bruksslitage
778163
2020-06-01
Gör en kostnadsfri värdering här