907 - Dekorativa glasföremål

907 - Dekorativa glasföremål
907 - Dekorativa glasföremål
907 - Dekorativa glasföremål
907 - Dekorativa glasföremål
907 - Dekorativa glasföremål
907 - Dekorativa glasföremål
907 - Dekorativa glasföremål
907 - Dekorativa glasföremål
907 - Dekorativa glasföremål
907 - Dekorativa glasföremål

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

800 SEK

LJUSSTAKAR / VASER samt DEKORATIVA FÖRVARINGSKÄRL med lock, 2 + 2, delvis slipat glas, 1900-tal, höjd 33 repektive 72 cm

Bruksspår, nagg

778172

2020-08-22