David Tägtström
Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
DAVID TÄGTSTRÖM (1894-1981): Lässtund , signerad och daterad David Tägtström 1916, olja på duk, ca 23x32 cm
PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019
Ingår i auktionen Karl Haskels samling
Läs mer
Dukskador, oramad
778185
2020-06-14