Stolar Syrien
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 3 st, sannolikt Syrien, omkring 1900-talets första hälft, riklikt skuren dekor med inlägg av pärlemor, hopfällbara, sitthöjd ca 50 cm
Bruksslitage, en av stolarna med ställvis mer slitage
778215
2020-06-01