Stolar Syrien

Stolar Syrien
Stolar Syrien
Stolar Syrien
Stolar Syrien
Stolar Syrien
Stolar Syrien
Stolar Syrien
Stolar Syrien
Stolar Syrien
Stolar Syrien
Stolar Syrien
Stolar Syrien
Stolar Syrien
Stolar Syrien

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 3 st, sannolikt Syrien, omkring 1900-talets första hälft, riklikt skuren dekor med inlägg av pärlemor, hopfällbara, sitthöjd ca 50 cm

Bruksslitage, en av stolarna med ställvis mer slitage

778215

2020-06-01