1437 - Ljusstakar och speglar mässing

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

800 SEK

LJUSSTAKAR, 3 st, mässing, Lars Holmström, Arvika, höjd ca 10 cm, SPEGLAR, 1 par, mässingsram, möjligen sålda av Firma Svenskt Tenn, Ø 33 cm, 1900-talets mitt

Slitage, skevheter, skador

778224

2020-08-23