Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
3 500 SEK
Beschreibung
MARIA BOCZEWSKA (född 1940): Motiv från Södermalm, signerad Maria Boczewska, olja på duk, ca 60x80 cm
Zustandsbeschreibung
778232
2020-06-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner