908 - Restaurangbrödrost

908 - Restaurangbrödrost
908 - Restaurangbrödrost
908 - Restaurangbrödrost
908 - Restaurangbrödrost
908 - Restaurangbrödrost
908 - Restaurangbrödrost

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

1 700 SEK

BRÖDROST, restaurangmodell, för 8 brödskivor, förnicklad metall, bakelitdetaljer, märkt Elektro Gennel Stockholm, 1900-talets första hälft, höjd ca 25, 50 x 20 cm

PROVENIENS: Ivar Kreuger

Bruksspår, SAV garanterar ej funktionen

778239

2020-08-22