908 - Restaurangbrödrost
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
1 700 SEK
BRÖDROST, restaurangmodell, för 8 brödskivor, förnicklad metall, bakelitdetaljer, märkt Elektro Gennel Stockholm, 1900-talets första hälft, höjd ca 25, 50 x 20 cm
PROVENIENS: Ivar Kreuger
Bruksspår, SAV garanterar ej funktionen
778239
2020-08-22