Martin Artedius ljusstakar 1 par

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARTIN ARTEDIUS (mästare 1800-1808), ljusstakar, 1 par, tenn, sengustavianska, Norrköping år 1800, höjd ca 32 cm

Skador och slitage, bucklor

778254

2020-06-01