Gösta Fougstedt oljemålning

Gösta Fougstedt oljemålning
Gösta Fougstedt oljemålning
Gösta Fougstedt oljemålning
Gösta Fougstedt oljemålning
Gösta Fougstedt oljemålning
Gösta Fougstedt oljemålning
Gösta Fougstedt oljemålning
Gösta Fougstedt oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖSTA FOUGSTEDT (1906-1975): figurkomposition, signerad G Fougstedt, olja på pannå, ca 24 x 9 cm

778279

2020-06-01