Edition Luxe IWC Flatline Armbandsur 18K
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
IWC FLATLINE, armbandsur, 18K, rödguld, 1990-tal, quartzverk, safirglas, datum, krona med monogram,senare läderrem ej original, ref nr. 4500, serie nr. 2305769, diam ca 22 mm
Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
778305
2020-06-07