Edition Luxe IWC Flatline Armbandsur 18K

Klubbat för:

3 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

IWC FLATLINE, armbandsur, 18K, rödguld, 1990-tal, quartzverk, safirglas, datum, krona med monogram,senare läderrem ej original, ref nr. 4500, serie nr. 2305769, diam ca 22 mm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

778305

2020-06-07