Matta

Matta
Matta
Matta
Matta

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ORIENTMATTA, Bochara, röd botten mönster i svart, beige, ljust kopparröd, mjukt oktogonmotiv, mått ca 105x75 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, skador på fransar, ställvis nednött

778316

2020-06-02