910 - Samling mandelkvarnar

910 - Samling mandelkvarnar
910 - Samling mandelkvarnar
910 - Samling mandelkvarnar
910 - Samling mandelkvarnar
910 - Samling mandelkvarnar
910 - Samling mandelkvarnar
910 - Samling mandelkvarnar
910 - Samling mandelkvarnar

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MANDELKVARNAR, 19 st, olika modeller / storlekar, gjutjärn, bleckplåt, trä, 1900-talets första hälft

Varierande slitage

778322

2020-08-22