Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ORIENTMATTA, Turkmenistan, ull på bomullsvarp, röd botten med oktogonmotiv, mått ca 138x78 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, skador på fransar, ställvis nednött lugg
778339
2020-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här