Joakim Allgulander
2020-06-01
778346
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): Chandelier, signerad Joakim Allgulander, numrerad 176/240, litografi, bildmått ca 67x48 cm