Eric Johansson skrivbord

Eric Johansson skrivbord
Eric Johansson skrivbord
Eric Johansson skrivbord
Eric Johansson skrivbord
Eric Johansson skrivbord
Eric Johansson skrivbord
Eric Johansson skrivbord
Eric Johansson skrivbord
Eric Johansson skrivbord
Eric Johansson skrivbord
Eric Johansson skrivbord
Eric Johansson skrivbord

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIC JOHANSSON, skrivbord, Abrahamssons Möbelfabrik, Taberg, teakfanér, formgivet 1956, modell 378, höjd 73, 130x70, klaffens längd 45 cm

Slitage, skador, fläckar

778354

2020-06-01