Väggur

Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGUR, 1900/200-tal, i trä delvis svärtat, höjd ca 69 cm

Funktionen garanteras ej, smärre slitage

778356

2020-06-01