Sybord björk

Sybord björk
Sybord björk
Sybord björk
Sybord björk
Sybord björk
Sybord björk
Sybord björk
Sybord björk
Sybord björk
Sybord björk

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

SYBORD, fanerad i björk, på trissor, utdragbar rottingkorg nedtill, uttagbar insats, höjd ca 60, 49x34,5 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, sytillbehör medföljer

778367

2020-06-01