Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
SYBORD, fanerad i björk, på trissor, utdragbar rottingkorg nedtill, uttagbar insats, höjd ca 60, 49x34,5 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, sytillbehör medföljer
778367
2020-06-01
Gör en kostnadsfri värdering här