Kartell Toobe bordslampa

Kartell Toobe bordslampa
Kartell Toobe bordslampa
Kartell Toobe bordslampa
Kartell Toobe bordslampa
Kartell Toobe bordslampa
Kartell Toobe bordslampa
Kartell Toobe bordslampa
Kartell Toobe bordslampa

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

KARTELL, bordslampa modell Toobe, klart/vitt/gult polykarbonat, formgiven av Ferruccio Laviani, samtida, höjd ca 55 cm

Skador: Bruksslitage med repor och mörken

778392

2020-06-01