Brio träleksaker

Brio träleksaker
Brio träleksaker
Brio träleksaker
Brio träleksaker
Brio träleksaker
Brio träleksaker
Brio träleksaker
Brio träleksaker
Brio träleksaker
Brio träleksaker
Brio träleksaker
Brio träleksaker

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRIO, TRÄLEKSAKER, ca 1960-talet, 6 dlr, bl.a: Grävskopa samt dragleksak med hund samt "Build-a-Doggie, grävskopa samt build a doggie i originalkartong

Bruksslitage, grävskopa saknar skruv för fäste med hjul

778400

2020-06-02