Hänglås Polhemslås

Hänglås Polhemslås
Hänglås Polhemslås
Hänglås Polhemslås
Hänglås Polhemslås
Hänglås Polhemslås
Hänglås Polhemslås

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄNGLÅS, 7 st, POLHEMSLÅS, järn, 17/1800-tal, delvis mäkrt A Hellberg, längd 5-12 cm

Bruksslitage

778402

2020-06-02